Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.6) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: User
bg: Потребител

en: Error
bg: Грешка

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Match
bg: Съвпадение

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане
