Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি
