Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Not defined
eu: Ez dago definituta
