Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: delete
is: strika

en: Delete
is: Strika

en: Actions
is: Gerðir

en: Enabled
is: Virkjað

en: User
is: Brúkari

en: Error
is: Feilur
