Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: User
is: Notandi

en: Error
is: Villa

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Credit card
is: Kreditkort

en: This method will charge your card ending in @lastfour. If you do not have a card on file or you wish to use an alternate credit card, please choose the "Credit Card" method and enter your payment information. You may choose to store your new card at that time.
is: Þessi greiðsluaðferð mun gjaldfæra á kort sem endar á @lastfour. Ef þú ert ekki með kort á skrá eða óskar eftir að nota annað kort, vinsamlegast veldu "Greiðslukort" greiðlsuháttinn og sláðu inn greiðsluupplýsingarnar. Þú getur vistað nýja greiðslukortið þá.
