Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە
