Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.6) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം
