Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.7) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Enabled
be: Уключана

en: User
be: Карыстальнік

en: Error
be: Памылка

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Match
be: Супадаць

en: Duplicate
be: Дубліраваць
