Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.7) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་
