Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: User
el: Χρήστης

en: Error
el: Σφάλμα

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Card Number
el: Αριθμός κάρτας

en: Expiration
el: Λήξη

en: Match
el: Ταιριάζει

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Not defined
el: Δεν ορίστηκε

en: Authorization only
el: Μόνο με εξουσιοδότηση
