Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: User
hr: Korisnik

en: Error
hr: Greška

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
