Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Enabled
ro: Activat

en: User
ro: Utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Card Number
ro: Numărul cardului

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Credit card
ro: Card de credit

en: Not defined
ro: Nedefinit
