Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.7) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Enabled
ru: Включено

en: User
ru: Пользователь

en: Error
ru: Ошибка

en: Not found
ru: Не найдено

en: Card Number
ru: Номер карты

en: Expiration
ru: Срок действия

en: Match
ru: Соответствует

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Not allowed
ru: Запрещено

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Not defined
ru: Не определено

en: No Match
ru: Не совпадает

en: Not Processed
ru: Не обработан

en: Authorization and capture
ru: Авторизация и захват

en: Authorization only
ru: Только авторизация

en: Date added
ru: Дата добавления

en: Type: @type
ru: Тип: @type
