Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.7) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: User
ta: பயனர்

en: Error
ta: பிழை

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Duplicate
ta: நகல்
