Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Enabled
az: Qoşulub

en: User
az: İstifadəçi

en: Error
az: Səhv

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Not defined
az: Müəyyən edilməyib
