Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.7) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Not defined
bo: གཏན་ཁེལ་བྱས་མེད
