Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Enabled
gl: Activado

en: User
gl: Usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Not found
gl: Non atopada

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: Match
gl: Coincide

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Not defined
gl: Sen definir

en: No Match
gl: Non coincide

en: Not Processed
gl: Non procesado
