Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Enabled
he: מופעל

en: User
he: משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Not found
he: לא נמצא

en: Duplicate
he: שכפול

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Not defined
he: לא הוגדר
