Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.7) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Unknown Error
kn: ಅಜ್ಞಾತ ದೋಷ
