Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Not found
lt: Nerasta

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Match
lt: Sutampa

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: No Match
lt: Nesutampa

en: Not Processed
lt: Ne vykdyta

en: Should have been present
lt: Turėtų būt pateikta

en: Issuer unable to process request
lt: Leidėjui nepavyko atlikti užklausis

en: Authorization and capture
lt: Autorizacija ir užfiksavimas

en: Authorization only
lt: Tik autorizacija

en: Non-U.S. issuing bank does not support AVS.
lt: Ne JAV bankas nepalaiko AVS

en: Street address does not match, but 9-digit postal code matches.
lt: Adresas nesutampa bet 9 skaičių pašto kodas sutampa.

en: Street address does not match, but 5-digit postal code matches.
lt: Adresas nesutampa bet 5 skaičių pašto kodas sutampa.
