Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.7) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ
