Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Enabled
sk: Povolené

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Card Number
sk: Číslo Karty

en: Expiration
sk: Expirácia

en: Match
sk: Zhoda

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Credit card
sk: Kreditná karta

en: No Match
sk: Žiadna zhoda

en: Not Processed
sk: Nespracované

en: Issuer unable to process request
sk: Vydavateľ nie je schopný spracovať požiadavku

en: Authorization only
sk: Iba autorizácia
