Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.7) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Not found
sl: Ni najdeno
