Ubercart Vantiv (formerly Element) Payment Gateway (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Enabled
sr: Укључено

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка
