Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Weight
ar: الوزن

en: Length
ar: الطول

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Continue
ar: متابعة

en: Options
ar: الخيارات

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع
