Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Weight
ast: Pesu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Continue
ast: Siguir

en: Options
ast: Opciones

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
