Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Cancel
bg: Отмени

en: Weight
bg: Тегло

en: Length
bg: Времетраене

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Continue
bg: Продължи

en: Options
bg: Параметри

en: Packages
bg: Пакети
