Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Weight
bn: ভর

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Continue
bn: এগিয়ে চল

en: Width
bn: প্রস্থ
