Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Weight
ca: Pes

en: Length
ca: Llargada

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Continue
ca: Continua

en: Options
ca: Opcions

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Units
ca: Unitats

en: Pounds
ca: Lliures

en: Kilograms
ca: Quilograms

en: Ounces
ca: Unces

en: Inches
ca: Polzades

en: Feet
ca: Peus

en: Units of measurement
ca: Unitats de mesura

en: Centimeters
ca: Centímetres

en: Millimeters
ca: Mil·límetres
