Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Weight
cs: Váha

en: Length
cs: Délka

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Options
cs: Možnosti

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Pounds
cs: Libry

en: Grams
cs: Gramy

en: Kilograms
cs: Kilogramy

en: Ounces
cs: Unce

en: Inches
cs: Palce

en: Feet
cs: Stopa

en: Packages
cs: Balíky

en: Package @id
cs: Balík @id

en: Units of measurement
cs: Měrné jednotky

en: Centimeters
cs: Centimetry

en: Millimeters
cs: Milimetry

en: Declared value
cs: Deklarovaná hodnota

en: Origin address
cs: Adresa odesílatele

en: Physical dimensions of the package.
cs: Rozměry balíku.
