Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Weight
da: Vægt

en: Length
da: Længde

en: Unknown
da: Ukendt

en: Continue
da: Fortsæt

en: Options
da: Valg

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Units
da: Enheder

en: Grams
da: Gram

en: Kilograms
da: Kg

en: Inches
da: Tommer

en: Feet
da: Fod

en: Packages
da: Pakker

en: Package @id
da: Pakke @id

en: Units of measurement
da: Måleenheder

en: Centimeters
da: Centimeter

en: Millimeters
da: Millimeter

en: Declared value
da: Opgivet værdi

en: Origin address
da: Oprindelig adresse

en: Physical dimensions of the package.
da: Fysiske dimensioner af pakken.
