Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་
