Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Weight
el: Βάρος

en: Length
el: Μήκος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Options
el: Επιλογές

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Units
el: Μονάδες

en: Pounds
el: Λίβρες

en: Grams
el: Γραμμάρια

en: Kilograms
el: Κιλά

en: Feet
el: Πόδια

en: Packages
el: Πακέτα
