Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Cancel
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Length
et: Pikkus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Continue
et: Jätka

en: Options
et: Valikud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Units
et: Ühikud

en: Pounds
et: Naelad

en: Grams
et: Grammid

en: Kilograms
et: Kilogrammid

en: Ounces
et: Untsid

en: Inches
et: Tollid

en: Feet
et: Jalad

en: Packages
et: Pakid

en: Destination address
et: Vastuvõtja aadress

en: Units of measurement
et: Mõõtühikud

en: Centimeters
et: Sentimeetrid

en: Millimeters
et: Millimeetrid

en: Origin address
et: Saatja aadress
