Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Weight
eu: Pisua

en: Length
eu: Luzera

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Options
eu: Aukerak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera
