Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Cancel
fa: لغو

en: Weight
fa: وزن

en: Length
fa: طول

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Continue
fa: ادامه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Units
fa: واحدها

en: Pounds
fa: پوند

en: Grams
fa: گرم

en: Kilograms
fa: کیلوگرم

en: Ounces
fa: اونس

en: Inches
fa: اینچ

en: Feet
fa: فوت

en: Destination address
fa: آدرس مقصد

en: Package @id
fa: بسته @id

en: Units of measurement
fa: واحدهای اندازه‌گیری

en: Centimeters
fa: سانتی‌متر

en: Millimeters
fa: میلیمتر

en: Physical dimensions of the package.
fa: ابعاد فیزیکی بسته.
