Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Cancel
fr: Annuler

en: Weight
fr: Poids

en: Length
fr: Longueur

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Continue
fr: Continuer

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Units
fr: Unités

en: Pounds
fr: Livres

en: Grams
fr: Grammes

en: Kilograms
fr: Kilogrammes

en: Ounces
fr: Onces

en: Inches
fr: Pouces

en: Feet
fr: Pieds

en: Packages
fr: Colis

en: Destination address
fr: Adresse de destination

en: Package @id
fr: Colis @id

en: Units of measurement
fr: Unités de mesure

en: Centimeters
fr: Centimètres

en: Millimeters
fr: Millimètres

en: Declared value
fr: Valeur déclarée

en: Origin address
fr: Adresse d'origine

en: Physical dimensions of the package.
fr: Dimensions physiques du colis.

en: Insurance
fr: Assurance
