Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Weight
gl: Peso

en: Length
gl: Lonxitude

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Continue
gl: Continuar

en: Options
gl: Opcións

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Package @id
gl: Papel

en: Declared value
gl: Activado ('@value')

en: Origin address
gl: Enderezo de correo-e

en: Physical dimensions of the package.
gl: Dimensións máximas das fotos
