Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Length
gu: લંબાઈ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
