Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Weight
hr: Težina

en: Length
hr: Dužina

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Continue
hr: Nastavi

en: Options
hr: Opcije

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Kilograms
hr: Kilogrami

en: Units of measurement
hr: Jedinice
