Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն
