Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Cancel
is: Hætta við

en: Weight
is: Vægi

en: Length
is: Lengd

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Continue
is: Halda áfram

en: Options
is: Möguleikar

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Phone number
is: Símanúmer
