Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Weight
ja: ウェイト

en: Length
ja: 長さ

en: Unknown
ja: 不明

en: Continue
ja: 継続

en: Options
ja: オプション

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Units
ja: 単位

en: Pounds
ja: ポンド

en: Grams
ja: グラム

en: Kilograms
ja: キログラム

en: Ounces
ja: オンス

en: Inches
ja: インチ

en: Feet
ja: フィート

en: Packages
ja: パッケージ

en: Package @id
ja: パッケージ @id

en: Units of measurement
ja: 単位

en: Centimeters
ja: センチメートル

en: Millimeters
ja: ミリメートル

en: Declared value
ja: 公示価格

en: Origin address
ja: 元の住所

en: Physical dimensions of the package.
ja: パッケージの外形寸法
