Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Weight
jv: Urutan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Options
jv: Opsi

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
