Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Continue
km: បន្ត

en: Options
km: ជម្រើស

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់
