Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: Length
mr: लांबी

en: Options
mr: विकल्प

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
