Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Weight
nl: Gewicht

en: Length
nl: Lengte

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Options
nl: Opties

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Units
nl: Eenheden

en: Pounds
nl: Ponden

en: Grams
nl: Grammen

en: Kilograms
nl: Kilo's

en: Inches
nl: Inch

en: Feet
nl: Voet

en: Packages
nl: Pakketten

en: Destination address
nl: Bestemmingsadres

en: Package @id
nl: Pakket @id

en: Units of measurement
nl: Maateenheid

en: Centimeters
nl: Centimeter

en: Millimeters
nl: Millimeter

en: Declared value
nl: Aangegeven waarde

en: Origin address
nl: Adres waarvandaan verzonden wordt

en: Physical dimensions of the package.
nl: Afmetingen van het pakket.

en: Weight of the package. Default value is sum of product weights in the package.
nl: Pakketgewicht. Standaardwaarde is de som van alle productgewichten in het pakket.

en: Insurance
nl: Verzekering
