Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Weight
ps: وزن

en: Length
ps: اوږدوالى

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Continue
ps: دوام

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
