Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Weight
sl: Teža

en: Unknown
sl: Neznan

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Options
sl: Možnosti

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
