Endicia for Ubercart (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ta: மின் அஞ்சல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Weight
ta: எடை

en: Length
ta: நீளம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Continue
ta: தொடர்க

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்
